judge: Erika SZOKOL (H)
entries: 21
results by: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
BLACK MALES
Baby class:
Vp.1 - AVATAR di Altobello (Maxim di Altobello - Ultima Secunda di Altobello)
Youth class:
Exc.1, PRM, YOUTH CLUB WINNER - PRINC MATEO di Altobello (Maxim di Altobello - Sky Spirit di Altobello)
Exc.2 - FARGO of Blackmagic Land (Vaydee Jungle Beat - Hanna of Blackmagic Land)
Intermediate class:
Exc.1, CAC - Black Adamant ATLAS (Cheste v.d. Topferstadt - Gloria Best of Sea)
Open class:
Exc.1, CAC - MASS Best of Sea (Elvis Best of Sea - Gaya Best of Sea)
Exc.2, res.CAC - RON XAVI Betelges (Fedor del Nasi - Holly del Nasi)
absent - BISMARK Chagal Home (Chagal Best of Milano - Element Enjoy v. Hunnoterra)
Working class:
Exc.1, CAC - CASPER Chagall Home (Chagall Best of Milano - Bonny Best of Island)
Champion class:
Exc.1, CAC, CLUB WINNER, BEST MALE, BOB - MAXIM di Altobello (Icarus di Altobello - Daria Deniz di Altobello)
BROWN MALES
Baby class:
Vp.1 - BRENDY de Terra Quercus (Ares de Terra Querqus - Panonia of Blackmagic Land)
Youth class:
absent - ATILA of Blackmagic Land
Working class:
Exc.1, CAC, CLUB WINNER - CRISTOFF Chagall Home (Chagall Best of Milano - Bonny Best of Island)
BLACK FEMALES
Baby class:
Vp.1 - VERY POISON di Altobello (Maxim di Altobello - Smart Wood Hills Ruskaya Tsaritsa)
Puppy class:
Vp.1 - SABBA of Blackmagic Land (Pharo of Blackmagic Land - Lara of Blackmagic Land)
Youth class:
Exc.1, PRM, YOUTH CLUB WINNER - SETHA Josneyp (Maxim di Altobello - Josneyp Taras Made to Win)
Exc.2 - VEGA of Blackmagic Land (Feres Royal Bell - Lara of Blackmagic Land)
Open class:
Exc.1, CAC, CLUB WINNER, BEST FEMALE - TIJANA DARIA di Altobello (Bandit di Altobello - Lemira Shade di Altobello)
Exc.2, res.CAC - TEQUILA of Blackmagic Land (Urbano del Diamante Nero - Hera of Blackmagic Land)
Champion class:
absent - ULTIMA SECUNDA di Altobello (Tamland Brabus Nasi - Panama di Altobello)
BROWN FEMALES
Youth class:
Exc.1, PRM, YOUTH CLUB WINNER, BEST JUNIOR - NIKA Best of Sea (Vaydee Jungle Beat - Gwendy of Blackmagic Land)
Exc.2 - PRADA di Altobello (Maxim di Altobello - Sky Spirit di Altobello)